Tytuł
DOMY KULTURY

WYKAZ DOMÓW/OŚRODKÓW KULTURY W WOJ. POMORSKIM


Bytów BCK Wojska Polsk. 12
77-100 Bytów 059
822 23 09,  059 822 25 44 sekretariat@bck-bytow.pl
dyrektor@bck-bytow.pl
www.bck-bytow.pl

Borzytuchom GOK ul. Czterdziestolecia 2
77-141 Borzytuchom 059
821 13 84 bibliobor@wp.pl

Czarna Dąbrówka GOKOSiT 77-116 Czarna Dąbrówka
059 821 25 28*21

WDK 77-122 Jasień
059 823 26 70

Kołczygłowy GOK Szkolna 1
77-140 Kołczygłowy
059 821 35 23 gok.kolczyglowy@gmail.com


Miastko M-GOK Kazimierza Wielkiego 3
77-200 Miastko
059 857 29 09 mgokmiastko@poczta.onet.pl

Tow. Twórców i Miłośników Kult. „Spichlerz” Kazimierza Wielkiego 29
77-200 Miastko stowarzyszeniespichlerz@wp.pl

Mł.DK Młodzieżowa 3

77-200 Miastko
059 857 32 06
mdkmiastko@wp.pl
www.mdkmiastko.republika.pl

GOK Kartuska 5
77-124 Parchowo
059 82144 58 gok@parchowo.pl
http://www.parchowo.pl/gok/index.html

WOK Gołczewo

 WOK Nakla

Studzienice Ośrodek Kultury Gminy Studzienice
Ugoszcz 12 b
77 - 143 Studzienice 059
821 47 88

WDK Półczno

WDK Sominy

WDK Studzienice


059 821 60 90
Trzebielino

Tuchomie GOK Jana III Sobieskiego 18


77-133 Tuchomie 059
821 57 86 gok@tuchomie.pl

Brusy PMłDK Dworcowa 18
89-632 Brusy 52
398 24 98
396 90 87
396 91 04 52
396 90 88 pmdk@brusy.pl
http://www.pmdk.brusy.pl

Gminne Cen-trumInformacji
Chata Kaszub-ska w Brusach Jagliach

052 398 32 02 promocja@brusy.pl

WDK Główna 18
89-632 Brusy
052398 24 69

WDK Sportowa 18, Kosobudy
89-632 Brusy
052398 31 21
3 m.

ChDK Swarożyca 1
89-600 Chojnice
052 397 22 15 052
395 01 50 chdk@go2.pl
chdk@chojnice.pl
http://www.chdk.chojnice.pl

GOK 31 STYCZNIA 56A
89-600 Chojnice
052 397 21 29 052
397 25 59 gmina@gminachojnice.com.pl

GOK – Amfiteatr w Charzykowach Długa 23A
Charzykowy

WDK Boczna 1
89-665 Ogorzeliny
052398 79 29

WDK Główna 15
Silno
052398 76 97

WDK Mestwina 10
89-608 Swornegacie
052 398 11 25

Czersk OK Szkolna 11
89-650 Czersk
052 398 47 40 052 395 31 96
okczersk@op.pl
www.okczersk.republika.pl

DK Chojnicka 30
89-652 Łąg
052 398 87 18
052 398 87 18
kultura.ok@wp.pl ,
www.ok-lag.xt.pl

DK ks. Kowalkowskiego 11
89-642 Rytel 052 398 52 46 052
398 52 46
okrytel@o2.pl
www.okrytel.republika.pl


Konarzyny GOK Strażacka 2
89- 607 Konarzyny
059 833 11 14

Człuchow-ski Czarne CKSiT Kolejowa 14
77-330 Czarne
059 833 29 11,  059 833 37 33 dkczarne@wp.pl

2 m. Człuchów POEKSiT

MDK Osiedle Wazów 1
77-300 Człuchów
Traugutta 2
77-300 Człuchów
059 834 53 66

834 11 32 059
834 53 66 poeik@czluchow.net.pl

czluchow_mdk@wp.pl
www.mdk.czluchow.pl

Debrzno CKSiT Wojska Polskiego 2
77-310 Debrzno
059 833 51 65, 059 833 51 32
dyrektor@ckst.debrzno.pl ckst.debrzno@wp.pl
www.ckst.debrzno.pl

Koczała GOK Klonowa 9
77-220 Koczała
059 857 43 49
gokkoczala1@interia.pl

Przechlewo OSiR Człuchowska 60
77-320 Przechlewo
059833 44 05
przechlewo_oksir@poczta.onet.pl
osir@przechlewo.pl

Rzeczenica GOK Lipowa 1
77-304 Rzeczenica
059 833 17 86 mailoo5@poczta.onet.pl

Gdański Cedry Wielkie ŻOKiS Osadników Wojsk. 41
83-020 Cedry Wielkie
058 683 66 35
zokis@cedry-wielkie.pl
www.cedry-wielkie.pl

Gdańsk GAK ul. Dworcowa 9

80-026 Gdańsk
058309-04-54306 66 76 058306 66 76# 1
sekretariat@gak.gda.pl
www.gak.gda.pl

Kolbudy GOKiR Staromłyńska 1
83-050 Kolbudy
058682 72 88 058682 67 25
referat.kultury@kolbudy.pl

Pruszcz Gdański OKGm. Pr. Gd. Spacerowa 8
83-031 Łęgowo
058682 85 78
osrodekkultury@pruszczgdanski.pl

Pruszcz Gdański MDK Chopina 34
83-000 Pruszcz Gdański
058 682 32 07 058 682-32-07
mdk@mdk-pruszcz.pl
www.mdk-pruszcz.pl

Os.DK M-6 Obrońców Pokoju 6
83-000 Pruszcz Gdański
058 682 36 62

Przywidz GOK Gdańska 15
83-047 Przywidz \
058 682 51 93 050 966 79 91 gok@przywidz.pl
gok-przywidz@o2.pl
www.gok.przywidz.pl/index.html


Suchy Dąb 7

Trąbki Wielkie GOK Sportowa 4
83-034 Trąbki Wielkie
058 682 83 606 828 306 goktrabkiwlk@op.pl


Gdyński Gdynia GCK Łowicka 51
81-504 Gdynia 058 664 73 77 058 664 73 77
info@centrumkulturygdynia.org

Kartuski Chmielno GOKSiR Gryfa Pomorskiego 20
83-333 Chmielno
058684 22 05 058684 22 16
gokchmielno@wp.pl

Kartuzy CK"Kasz.Dwór" Gdańska 15
83-300 Kartuzy
058 681 29 39
centrum.kultury@wp.pl
biuro@centrum.kultury.pl
www.centrum.kultury.pl


Sierakowice GOK Kartuska 27
83-340 Sierakowice
058 681 62 14 058 684 76 02
goksce@poczta.onet.pl

Somonino GOK Ceynowy 1a
83-314 Somonino
058 684 12 26 goksomonino@neostrada.pl
goksomonino@onet.eu
www.somoninogok.eu

Sulęczyno GOK Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno
058 684 40 59 37, 78 058 684 40 01 gok@ug.suleczyno.pl

Kościerski Dziemiany GOK 8 MARCA
83-425 Dziemiany
058 688 00 27 ok@dziemiany.pl

Karsin GOK Karsin, ul. Strażacka 1
058 687-31-18

DK Osowo, ul. Wielewska,
058 687-31-78

DK Wiele, ul. Dąbrowska,
058 687-34-70

Kościerzyna KDK ul. 3 Maja 9A
83 - 400 Kościerzyna
058686 23 63 058680 01 50
kdk@koscierzyna.gda.pl
www.koscierzyna,gda.pl/406.artykul.html

Mł.DK Tkaczyka 1
83 - 400 Kościerzyna
058686 39 44
gm. Kościerzyna

Liniewo GOKSiR Dworcowa 3
83-420 Liniewo
058 687 80 33

Lipusz GOKSiR Młyńska 12
83-424 Lipusz
058 687 45 77
goksir@goksir.eu
www.goksir.eu

Nowa Karczma GOKSiR
83-404 Nowa Karczma 058
680 06 04 goksir.nk@gazeta.pl

Kwidzyń-ski Gardeja GOKSiR Sportowa 7/13A
82-520 Gardeja
055275 14 88 055 275 14 82

Kwidzyn KCK Katedralna 18
82-500 Kwidzyn 055
279 35 28 kck.kwidzyn@ckj.edu.pl

Kwidzyn GOK Grudziądzka 30
82-500 Kwidzyn
055 275 94 70
enowo1@wp.pl

Prabuty M-GOK Łąkowa
82-550 Prabuty
055278 23 19
kulturaprabuty@op.pl

Ryjewo Grunwaldzka 70
82-420 Ryjewo
055 277 42 28
 
Lęborski Cewice GCK Węgrzynowicza 16
84-312 Cewice
059 861 14 90 059 861 14 90
gck.cewice@wp.pl

Lębork LCK „Fregata” Gdańska 12-13
84-300 Lębork 59
862 25 30 lckfregata@wp.pl
www.lck-fregata.pl

MłDk Różyckiego 2
84-300 Lębork
059 862 16 45
mlodziezowydomkultury@xl.wp.pl
www.mdkwleborku.republika.pl

Powiatowe Ognisko Artystyczne Legionów Polskich 35

84-300 Lębork
059862 23 94


Nowa Wieś Lęborska GOK Lęborska 20
84-351 Nowa Wieś Lęborska 59
861 22 53 www.goknwl.pl/index.php

Wicko GOK 84-352 Wicko 39
059866 34 82
ug@wicko.pl
http://www.wicko.pl

Malborski Lichnowy GOKiS Lachowicza 25A
82-224 Lichnowy
055 271 26 22
gokis_lichnowy@tlen.pl

Malbork MDK Pl. Słowiański 18
82-200 Malbork 055
272 38 52 mdk.malbork@neostrada.pl

MłDK"Ratusz" Stare Miasto 13
82-200 Malbork
055 272 24 80

Malbork GOK ul.Ceglana 7
82-200 Malbork
055 647 69 90 647 28 07 wew. 15

Miłoradz GOKiS

82-213 Miłoradz
055 271 14 68
gokis.miloradz@wp.pl

Nowy Staw NOK Jana Pawła II 2
82-230 Nowy Staw
055271 51 56 055 271 51 56 7

Stare Pole GOKiS Marynarki Woj. 1b
82-220 Stare Pole
055 271 35 10

Nowy Dwór Gdański ŻOK Sikorskiego 21
82-100 Nowy Dwór Gd.
055 247 22 30  055 247 22 30 zulawski-osrodek-kultury@wp.pl

Ostaszewo GDKiS
82-112 Ostaszewo
055 246 41 61
gdkis@interia.pl

Stegna GOK Gdańska 60
82-103 Stegna
055 247 82 92 055 247 82 92 4

Sztutowo Sz.Tow.Kult. Gdańska 55
82-110 Sztutowo

Jastarnia MOKSiR Ks. P. Stefańskiego 5
84-140 Jastarnia
058 675 20 97 , 675 23 40 058 675 23 40 promocja@jastarnia.pl

Kosakowo GOKiS Morska 56
81-199 Rewa
058620 06 95
gokis@kosakowo.pl
www.gokis.kosakowo.pl

Krokowa KCK Zamkowa 1
84-110 Krokowa
058774 21 11 058774 21 10
zamek@centrum.home.pl

Puck MOKSiR Lipowa 3c

84-100 Puck
058 673 29 51 058 673 26 10
moksir-puck@home.pl
www.moksir.puck.pl

Puck OKSiT 10 Lutego 29
84-100 Puck 058 673 16 55
673 2096*50
673 56 50 , 058 673 16 55
gokpuck@pro.onet.pl


Słupski Damnica GOKiS W. Witosa 11
76-231 Damnica
059 811 30 46

Kaszubska GOK Zjednoczenia 55
76-248 Dębnica Kaszubska
059 813 12 70
g.o.k.debnica@neostrada.pl
http://www.gokdebnica.republika.pl

Główczyce GOK Kościuszki 15
76-220 Główczyce
059 811 61 27 http://www.glowczyce.dt.pl/

Kępice M-GOK Buczka 1
77-230 Kępice
059857 68 70
dyrektor@mgok.kepice.pl
http://www.kepice.pl/instyt/domk.htm

Kobylnica GOK Główna 1c/1
76-251 Kobylnica 059 842 90 61 kobylnicagok@poczta.onet.pl

Potęgowo GOK ul. Kościuszki 5
76-230 Potęgowo 059 811 50 72*18 sekretariat@potegowo.pl

Słupsk MłDK Szarych Szeregów 6
76-200 Słupsk
059 842 50 52 059 842 50 52
mdkslupsk@wp.pl

MłCK 3 Maja 22

76-200 Słupsk
059 843 11 30
843 54 34 059 843 11 30
mck.slupsk@wp.pl
http://www.mck.slupsk.prv.pl

SOK Braci Gierymskich 1
76-200 Słupsk 059 845 64 41
845 64 42 059 845 64 42
sokslupsk@wp.pl

DKK Kołłątaja 31a
76-200 Słupsk
059 843 82 51
 
EMKA SDK Zygmunta Augusta 14
76-200 Słupsk 059 843 14 59
 
OKiS Głobino 47
76-200 Słupsk 059
847 10 91 059 847-10-91
okis_globino@op.pl

Smołdzino GOK Bohaterów Warszawy 30
76-214 Smołdzino
059811 73 55
gok_smoldzino@op.pl

Ustka MDK Kosynierów 19
76-270 Ustka
059 814 49 19 dk_ustka@wp.pl

Ustka CKRiP Grunwaldzka 35

76-270 Ustka 059 814 47 69 059 814 47 69
ustka.promocja@mars.slupsk.pl
http://www.ustka.pl

Ustka GOK Zaleskie 48

76-270 Ustka 059 814 13 25 gok@home.pl


Starogar-dzki Bobowo GOKSiR Gdańska 15
83-212 Bobowo 058 562 17 66 *31
058 562 17 23

Czarna Woda
Kaliska GOK Długa 18
83-260 Kaliska 058
560 92 63 058588 92 06

Lubichowo GOK Dworcowa 24

83-240 Lubichowo
058 588 52 02

Osieczna
Osiek GOK Wyzwolenia 9
83-221 Osiek
058 582 10 00 058582 12 11
osiek@awinet.com.pl
http://www.osiek.gda.pl

Skarszewy M-GOKSiR ul. Zamkowa 4
83-250 Skarszewy 058 588 25 04 gok@gdansk.home.pl

Skórcz MDK ul. 27 stycznia 4
83-220 Skórcz
058 582 47 81

Smętowo Graniczne GOKSiR
im. S. Muchy Sportowa 7
83-230 Smętowo Graniczne
058 561 90 97 goksirsmetowo@wp.pl

Starogard SCK al. Jana Pawła II 3
83-200 Starogard Gd.
058561 29 69 058
561 29 69 sck@kociewie.com.pl
http://www.sck.kociewie.com.pl/

Spółdz. DK Spółdz. Mieszk. KOCIEWIE II Wł. Reymonta 1
83-200 Starogard Gd.
058562 89 40 058 561 11 28

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sikorskiego 26
83-200 Starogard Gd. 058
561 33 26 ognisko_stg@wp.pl
www.ognisko.powiatstarogard.pl


Zblewo GOK Główna 40
83-210 Zblewo
058588 43 77 gok_zblewo@wp.pl

Sztumski Dzierzgoń DOK Krzywa 8
82-440 Dzierzgoń
055 276 26 47 055 276 26 47
klasztorek@poczta.pl

Mikołajki Pomorskie GOKSiR Szreibera 14
82-433 Mikołajki Pom.
055277 01 36277 06 06
gok.mikolajki@wp.pl

3 Stary Dzierzgoń GOK 82-450 Stary Dzierzgoń 22 055
276 14 88 055 276 90 98 gok@starydzierzgon.pl
www.starydzierzgon.pl

Stary Targ GOK 22-go lipca 1
82-410 Stary Targ
055 277 62 10 055277 62 89 5

Sztum SzCK Galla Anonima 16
82-400 Sztum
055277 23 06 055277 23 06
sck@data.pl
http://www.scksztum.pl/

Tczewski Gniew Fundacja Zamek
0585352162 5352537 058 535-21-62
bort@zamek-gniew.pl

Morzeszczyn GOK 22 Lipca 4
83-132 Morzeszczyn
058536 27 19lub 24*19 058536 27 94
gok@ morzeszczyn.pl

Pelplin GOK Kościuszki 2a

83 - 130 Pelplin
058 536 14 52 058536 14 54
gok@pelplin.pl
http://www.gok.pelplin.pl/

Subkowy GOK Wybickiego 19
83-120 Subkowy
058 536 85 23 058 536 85 23
goksub@wp.pl

Tczew CKiSz St. Kard. Wyszyńskiego10
83-110 Tczew
058 531 04 64 531 39 85 058 531 07 07 tck@tck.tczew.pl

Gniewino GCKTiS Sportowa 1
84-250 Gniewino
58 670 66 99670 66 40
centrum.kultury@gniewino.pl

GDK Turystyczna 3
84-223 Linia
058676 85 82 058676 85 88
rada@ug-linia.pl
http://www.ug-linia.pl

Luzino GOKSiR Ofiar Stutthofu 14
84-242 Luzino
058 678 20 86
biblioteka@luzino.info

Łęczyce GIK 84-218 Łęczyce
058 572 80 13 gikleczyce@wp.pl

Reda MOKSiR Łąkowa 59
84-240 Reda 58
678 58 02 678 32 64678 31 67 58 678 31 64
moksir-reda@kki.net.pl
http://www.kki.net.pl/~moksir-reda

Rumia MDK Mickiewicza 19
84-230 Rumia
058 671 07 37
mdkrumia@neostrada.pl

DK "Janowo" Pomorska 11
84-232 Rumia
058671 82 93
mk@smj-rumia.pl

Szemud GCK Wejherowska 3
84-217 Szemud
058676 12 95
gckszemud@wp.pl
www.szemud

WOK
Kielno


WOK
Łebno


Wejherowo WCK Sobieskiego 255
84-200 Wejherowo 058 672 27 75 672-43-84 058 672-15-59
wck@oknet.com.pl http://www.wck.wejher.pl/